ارشد برق

نرم افزار ، بازی ، کتاب ، آموزش ، برنامه های موبایل ، فیلتر شکن ، هک و کرک ، جزوات دانشگاهی ، مهندسی برق

ارشد برق

نرم افزار ، بازی ، کتاب ، آموزش ، برنامه های موبایل ، فیلتر شکن ، هک و کرک ، جزوات دانشگاهی ، مهندسی برق

ارشد برق

حامی مالی
تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه گذاریست
تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه گذاریست

۸ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

۱۴
مهر
۹۴

منابع پیشنهادی ارشد برق

ا

منابع و ضرایب دروس و تعداد سوالات و نحوه ی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته برق

ا

درس هایی و ضرایب آنها به ترتیب قرار گیری در دفترچه ها بدین شرح است :

ا

دفترچه ی شماره ۱: از یک درس زبان تشکیل شده است که دارای ۳۰ عدد سوال است ، و مدت زمان ۳۰ دقیقه مختص این دفترچه می باشد .

ضریب درس زبان ۳ می باشد ، تعداد سوالات زبان از مابقی دروس بیشتر است . ۱۵ سوال اول زبان ، از زبان عمومی و ۱۵ سوال بعد از زبان تخصصی می باشد .

۱۴
مهر
۹۴

دروس و منابع امتحانی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق

ا

آزمون کارشناسی ارشد رشته برق شامل ۱۰ عنوان درسی می‌باشد (البته از آزمون اسفند ۸۸ ، درس مدار منطقی و ریز پردازنده‌ها ویژه دانشجویان گرایش مکاترونیک نیز اضافه شده است) که از هر درس به طور مساوی ۱۵ سئوال مطرح می‌شود. که به طور خلاصه این دروس را معرفی می‌کنیم:

 زبان عمومی و تخصصی

زبان عمومی و تخصصی مهندسی برق در قالب دفترچه شماره یک ارائه می شود و مدت زمان پاسخگویی به سوالات آن ۳۰ دقیقه می باشد. این درس با ضریب (۳) برای تمام گرایش‌ها نقش مهمی در قبولی در آزمون کارشناسی ارشد بازی می‌کند. تسلط نسبی به لغات و مطالب گرامری ساده در حد دوره کارشناسی و آشنایی کامل با لغات و اصطلاحات تخصصی رشته برق در گرایش‌های مختلف برای پاسخگویی به تست‌های این درس کاملاً ضروری می‌باشد. استفاده از نرم افزار گزینه آخر ( ویژه دانشجویان مهندسی برق) در کنار کتاب انتشارات سمت برای زبان تخصصی و نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر در کنار کتاب ۵۰۴ واژه، بدون شک بهترین منبع مطالعاتی میباشد و دانشجویان را به آمادگی خوب در این درس می‌رساند. در صورت مدیریت وقت در روز آزمون و آشنایی با روش‌های مرور سریع صورت سئوال و گزینه‌ها در درس زبان، کسب درصدی در حدود ۴۵ به راحتی امکان دارد.

۰۴
مهر
۹۴
دانلود رایگان قسمت اول آموزش تصویری فن بیان (استاد فرزانه معصومیان )

همه ما صاحب توانمندی هستیم تحت عنوان جعبه صدا . هوا از این جعبه صدا عبور می کند و وقتی به تارهای صوتی میرسد موقع برگشت طی فعل و انفعالاتی صدا تولید میشود و ما توسط صدا می توانیم منظور خود را به مخاطبین انتقال دهید. قابل تامل است بدانیم اگر ما نتوانیم از صدای خود به درستی استفاده کینم مخاطبین خود را از دست خواهیم داد

دانلود رایگان اولین قسمت ویدئو آموزشی 


=============

۰۴
مهر
۹۴

فن بیان یا «Speaking Skills» در حقیقت همان توان سخن‌گفتن (در هر شرایط و زمان) است. زمانی که صحبت از فن بیان به میان می‌آید، جدا از این که شما چه کسی هستید؟ چه کاری دارید؟ با چه کسی صحبت می‌کنید و….فقط کافیست که از زبان خود استفاده کنید، شما نیاز به فن بیان دارید.

اگر می‌خواهید با دوستان خود ارتباط خوبی برقرار کنید، روابط عمومی خوبی داشته باشید، منظور خود را به خوبی به مخاطبانتان منتقل کنید و همچنین کاری کنید که بقیه از همنشینی و صحبت با شما لذت ببرند باید «فن بیان» خوبی داشته‌باشید.

برای یادگیری فن بیان باید، قدرت کلامی خود را افزایش دهید و از تکنیک‌ها و تمرین‌های عمومی استفاده کنید، بدانید با چه کسی چطور صحبت کنید و با هنر خود کاری کنید که هر کسی از صحبت با شما لذت ببرد و اهداف خود را به گونه‌ای پیش ببرید آن‌طور که می‌خواهید.

۰۴
مهر
۹۴

اگر به تکنیک‌های صدایی برای صحبت کردن در کار علاقه‌مند باشید، ممکن است تحقیق درمورد آن وقت‌گیر باشد و مطالب به درد بخوری هم از این جستجوها عایدتان نشود. به همین دلیل با این مقاله تصمیم گرفته‌ایم کارتان را ساده‌تر کنید. اما چرا باید مهارت‌های صدایی شما در تجارت و کار مهم باشد؟ اگر دلیل سخنرانی‌های کاری فقط ارائه اطلاعات است، به جز اینکه فقط صدایتان باید به قدری رسا باشد که به گوش شنوندگان برسد، صدایتان دیگر چه اهمیتی می‌تواند داشته باشد؟ این تله‌ای است که خیلی از سخنوران تجاری در آن می‌افتند. گفتگوی غیرکلامی، از جمله صدا، تاثیر شگرفی بر رفتار و میزان پذیرش شنوندگان نسبت به پیام شما دارد. بنابراین برای اینکه بتوانید تاثیر لازم را بر مخاطب خود داشته باشید، می‌بایست بتوانید برای گفتگوهای کاری‌تان صدایی تاثیرگذار داشته و از آن برای کیفیت و قدرت دادن به توانایی‌های حرف زدن خود استفاده کنید. توانایی شما برای ترغیب کردن دیگران با صدای شما در ارتباط است هر فرد به طرق ابتدایی نسبت به صدای یک نفر پاسخ می‌دهد.

۰۴
مهر
۹۴

برای توفیق در سخن گفتن باید  از قدرت تمرکز و حافظه ی خوبی برخوردار باشیم :

1-روزانه چند دقیقه ای با دست چپ بنویسید و یا وزنه ای را با دست چپ بالا و پایین ببرید.

2-مغز  خود و توانایی هایش را باور کنید.

3-سعی کنید در بیشتر مواقع اطلاعات ذهن تان را روی کاغذ بیاورید.

4-از خواب کافی حداقل 7 ساعت در روز غفلت نکنید.

5-به اندازه کافی آب بنوشید. روزی 8 تا 12 لیوان آب

6-گوش دادن به موسیقی ملایم موجب میشود ارتباط بین دو نیمکره راست و چپ مغز بهتر برقرار شود.

7-دقت چشم ! با دقت نگاه کنید .به جزییات هر آنچه در مسیر راهتان است....درختان /پرنده ها /آدم ها .....

8-دقت گوش! صدای رادیو را کم و کمتر کنید تا مجبور شوید با دقت گوش ددهید.یک صدای خاص را از داخل یک همهمه تشخیص دهید. هنگام گوش دادن به یک موسیقی سعی کنید تعداد سازها را تشخیص دهید .همینطور انواع سازها/اسم سازها زیر و بم بودن صدای سازها....

۰۱
مهر
۹۴


دانلود کتاب ریاضی مهندسی شیدفر+جواب سوالات کتاب
دانلود کتاب ریاضی مهندسی شیدفر+جواب سوالات کتاب

عنوان : دانلود کتاب ریاضی مهندسی شیدفر+جواب سوالات کتاب

استاد : پورسیستانی

دانشگاه : علامه طبرسی

مطالب آموزش داده شده :

  • سری فوریه و انتگرال آن و تبدیل فوریه: تعریف سری فوریه، فرمول اولر، بسط در نیم دامنه، نوسانات واداشته، انتگرال فوریه.
  • معادلات با مشتقات جزئی: نخ مرتعش، معادله موج یک متغیره، روش تفکیک متغیرها، جواب دالامبر برای معادله موج، معادله انتشار گرما، موج، معادله موج دو متغیره، معادله لاپلاس در مختصات دکارتی و کروی و قطبی، معادلات بیضوی، پارابولیک و هایپربولیک، موارد استعمال تبدیل لاپلاس در حل معادلات با مشتقات جزئی، حل معادلات مشتق جزئی با استفاده از انتگرال فوریه.
  • توابع تحلیلی و نگاشت کانفرمال و انتگرالهای مختلط: حد و پیوستگی، مشتق توابع مختلف، توابع نمایی، مثلثاتی، هذلولی و لگاریتمی، مثلثاتی معکوس و نمایی با نمای مختلط، نگاشت کانفرمال، نگاشت (W=z+b، W=(az+b)/(cz+d. انتگرال خط در صفحه مختلط، قضیه انتگرال کوشی، محاسبه انتگرال خط بوسیله انتگرالهای نامعین، فرمول کوشی، بسطهای تیلر و ماکلورن، انتگرالگیری به روش مانده ها، قضیه مانده ها، محاسبه برخی انتگرالهای حقیقی.
۰۱
مهر
۹۴

یکی از پرطرفدارترین بخش بازار گوشی‌های هوشمند، میان رده‌ها یا میان قیمت‌ها هستند. کمپانی‌های مختلف نیز این موضوع را به خوبی درک کرده‌اند و گوشی‌های هوشمند مناسبی که می‌تواند نیاز‌های مختلف افراد را به خوبی برطرف کند، عرضه می‌کنند. ممکن است در این ماه قصد خرید گوشی هوشمندی از دسته میان رده را داشته باشید، در گزارش حاضر بهترین‌ گوشی‌ها و فبلت‌های میان‌رده را برای انتخاب راحت‌تر شما گردآوری کرده‌ایم. گوشی‌های میان‌رده را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. بخش اول مربوط به میان‌رده‌هایی می‌شود که یا از پرچمداران سال قبل هستند یا نسبت به میان‌رده‌های دیگر مشخصات فنی بهتری دارند. به همین سبب سعی کردیم با توجه به تعدد محصولات میان‌رده آنها را در دو محدوده‌ی قیمتی منتشر کنیم.